medaSEPT S.A. to doświadczony zespół  zaangażowany w proces minimalizowania zakażeń. To specjaliści od rękawic medycznych i ochronnych związani z branżą od wielu lat, stale śledzący postęp technologiczny i z powodzeniem promujący światowe trendy na rodzimym rynku. Wysokie kompetencje pracowników zapewniają profesjonalną obsługę i gwarantują, że żadne pytanie nie zostanie bez odpowiedzi. medaSEPT dzięki swojemu zespołowi to firma nowoczesna. Stawiamy na najwyższą jakość produktu, obsługi i pracowników. Jesteśmy zaangażowani, terminowi, elastyczni i odpowiedzialni.

Nowoczesna, profesjonalnie prowadzona oraz przynosząca sukcesy działalność, jest możliwa dzięki odpowiedniej kadrze pracowniczej i zarządzającej.

medaSEPT S.A. w myśl hasła „Quality to Protect” kieruje się przy wyborze produktów najwyższymi parametrami jakościowymi.

Jakość oferowanych produktów i  bezpieczeństwo użytkowników są przejawem odpowiedzialności firmy za klientów, pacjentów, kontrahentów i środowisko.

Produkty medaSEPT S.A. są skierowane do jednostek medycznych tj. szpitale, kliniki, przychodnie, ambulatoria, gabinety lekarskie i pielęgniarskie, stomatologiczne, weterynaryjne, stacje dializ, pracownie endoskopowe i centralne sterylizatornie. Posiadają też szerokie zastosowanie  m.in. w zakładach przetwórstwa spożywczego, farmaceutycznego, chemicznego, gospodarstwach domowych, gabinetach kosmetycznych i fryzjerskich, zakładach mechanicznych, wszędzie tam gdzie ochrona rąk jest niezbędna.