04.05.2017
Wspomnień czar- Zjazd PSPE
Wspomnień czar- Zjazd PSPE

Za nami kolejne spotkanie działaczy i sympatyków PSPE, podczas którego jak zwykle poruszane były tematy żywo intersujące środowisko medyczne, z zwłaszcza tematyka przeciwdziałania zakażeniom.

Nasza spółka miała szansę zaprezentować Państwu rozwiązania ochrony rąk, które znajdują zastosowania w wielu obszarach i procedurach medycznych.
Szczególnym zainteresowaniem Państwa cieszyły się  rękawice nitrylowe z warstwą leczniczo-kosmetyczną medaSEPT® aloevit PF . Rękawice nawilżane są ekstraktem z aloesu oraz dodatkowo witaminą E, dzięki którym  nie tylko przeciwdziałają wysuszeniu skóry rąk, ale również poprawiają jej kondycję.

Z uwagi na wyjątkową rangę wydarzenia, jakim jest spotkanie opiniotwórczego środowiska na Zjeździe PSPE, swoją prapremierę miały rękawice kolorowe (różowe, czerwone, żółte, zielone) , jako uzupełnienie kolorowych rozwiązań w ochronie rąk oraz rękawice z doskonałym chwytem - medaSEPT®  nitrile easygrip PF. Rękawice te zostały bardzo dobrze ocenione przez fachowców ze środowiska pielęgniarskiego, jako wypełniające lukę w ochronie rąk w sytuacjach i procedurach, gdzie wyjątkowe czucie i jednocześnie bardzo dobra chwytność są niezbędne. Rękawice medaSEPT®  nitrile easygrip PF wkrótce w regularnej sprzedaży.
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu po uzyskanie więcej szczegółów na temat tego wyjątkowego i nowego na rynku produktu.

Wszystkim , którzy podzielili się z nami swoimi opiniami oraz inspiracjami na temat ewaluacji produktów- dziękujemy!